Смішні гроші

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

«СМІШНІ ГРОШІ» — Рей Куні

Кримінальна комедія на 2 дії

Постановка, художнє та музичне оформлення – заслужений артист України

  Андрій Бакіров.

Прем’єра відбулася 25 червня 2015 року

 

Якщо Ви бажаєте подарувати гарний, веселий настрій своїм рідним чи друзям, запросіть їх переглянути комедію відомого англійського драматурга Рея Куні «Смішні гроші» у постановці художнього керівника – головного режисера нашого театру, заслуженого артиста України Андрія Бакірова.

Історія про звичайного клерка Генрі, який випадково заволодіває валізкою з грошима, дійсно вийшла дуже смішною. Несподівано отримавши скажену суму грошей, скромний бухгалтер, звичний до розміреного нудного життя і поміркованості у побуті, розкриває в собі схильності до витівок від героя-коханця до авантюризму гангстера, готового на все аби не втратити «свій» мільйон.

Віртуозно заплутаний сюжет, стрімка динаміка розвитку сценічних подій, своєрідний британський гумор – все це стало запорукою захопленого сприйняття театралами цієї кримінальної комедії. А тонка гра акторів на межі комічного та еротичного, яскраві сценічні образи, створені виконавцями, незмінно викликають захоплення глядачів.

Переконані, Ви отримаєте справжнє задоволення від перегляду цієї чудової комедійної вистави.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Чернігів.

Смішні гроші відбудеться 13 травня, 18:00, неділя в Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+