Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Ніно Катамадзе

У продажу залишилось 264 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 450 грн
Бронь На касу
72
години
5+

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 15 БЕРЕЗНЯ 2020 19:00 НА 6 ЖОВТНЯ 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають
 
Шановні ПОКУПЦІ!
 
  Висловлюємо Вам свою повагу та повідомляємо наступне.
  
  На засіданні Кабінету Міністрів України, 11 березня 2020 року, прийнято Постанову № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» якою вирішено ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб, строком до 31 грудня поточного року.
  
  У зв’язку із викладеним, на виконання рішення Уряду, гастрольний захід Ніно Катамадзе перенесено з 15.03.2020 на 6.10.2021.
  
  Разом із цим, повідомляємо, що організаторами гастрольного заходу вжиті всі необхідні дії для його проведення, та підставою для перенесення гастрольного заходу є обмежувальні заходи, введені Урядом, а також піклування про Вашу особисту безпеку.
 
  Відповідно до ст. 617 Цивільного кодексу України, особа, яка порушила зобов'язання, звільняється від відповідальності за порушення зобов'язання, якщо вона доведе, що це порушення сталося внаслідок випадку або непереборної сили.
  Відповідно ст. 14-1 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні», Форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили) є надзвичайні та невідворотні обставини, що об’єктивно унеможливлюють виконання зобов’язань, передбачених умовами договору (контракту, угоди тощо), обов’язків згідно із законодавчими та іншими нормативними актами, зокрема: регламентовані умовами відповідних рішень та актами державних органів влади.
  Враховуючи викладене, наголошуємо, що організатор заходу не відмовляється від свого обов’язку щодо проведення гастрольного заходу Ніно Катамадзе, та від буде проведений після припинення дії обставин непереборної сили.
  У зв’язку із цим, придбані квитки обміну не потребують.
  
  Заздалегідь вдячні за розуміння.
 
Ніно Катамадзе - це, мабуть, одне з найгучніших імен сучасної музики. Вона - втілення темпераменту, мелодійності, гармонійності і чуттєвості. 6 жовтня 2021 року Ніно Катамадзе виступить у Чернігівському театрі ім. Т.Г. Шевченка з великим симфонічним оркестром. Незважаючи на те, що Ніно Катамадзе - справжня грузинка, яка народилася і виросла в Аджарії, її композиції набагато ширше однієї національної традиції. Безумовно, в них присутні етнічні мотиви, але вони переплітаються з безліччю нот і мелодій, перетворюючись в унікальну, інтелектуальну і неймовірно чуттєву музику.
 
Ніно Катамадзе співає з самого дитинства. Цікаво, що перший виступ співачки, правда танцювальний, відбувся, коли їй було чотири роки, а вже з семи років Ніно співає і навіть гастролює. Не дивно, що багато часу через її гаряче приймають не тільки в рідній Грузії, але і в Україні, Європі, раз на рік проходять концерти в США.
 
Катамадзе зізнавалась журналістам, що в дитинстві вона хотіла стати чарівником, констатуючи при цьому, що у неї вийшло це зробити - за допомогою музики. Вона чує звуки природи, мелодію життя - і передає це в своїх композиціях. Незважаючи на те, що співає Ніно грузинською, її пісні образні і зрозумілі, вона передає через них свій внутрішній стан, неймовірну енергію і всеосяжну любов.
 
Зараз співачка виступає в супроводі молодих музикантів, які, як і вона, повністю відкриті для експериментів і творчості. А супровід симфонічного оркестру ще ширше розкриє звучання її композицій.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Чернігів.

Ніно Катамадзе відбудеться 6 жовтня 2021, 19:00, середа в Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

10 жовтня, 19:00
Черкаси Палац культури "Дружба народів" ціна: від 500 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 259
Питання? Відповідь!
+