У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ніколай Серга. Поетичний стенд-ап

9 листопада 2021, 20:00, вівторок
Відміна заходу
минула подія

Про подію

"Жити треба так, щоб на твоїх похоронах були гучні овації!"
 
Ніколай Серга - поет, музикант, ведучий програми «Орел і Решка», талановита і харизматична особистість їде в тур по містах України з поетичним стендапом.
 
Якщо Ви ще не знайомі з творчістю Колі, пропонуємо відвідати його Інстаграм сторінку @thekolya і Вам відразу захочеться купити собі квиток.
 
Поспішайте! адже часу на роздуми не так багато і вільних місць теж;)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Чернігів.

Ніколай Серга. Поетичний стенд-ап відбудеться 9 листопада 2021, 20:00, вівторок в Secret Place. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.