У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Микола Гнатюк

Продаж припинено
минула подія

Про подію

6 лютого 2020 року в Чернігівському театрі ім. Шевченко легенда радянської естради Микола Гнатюк дасть свій заключний концерт в рамках прощального світового турне.
 
Микола Гнатюк став професійно займатися музикою ще в армії і це визначило його долю. Співпраця з кращими композиторами, почесні премії, любов мільйонів глядачів і звання Народного артиста. Це була яскрава творча життя, результатом якої стала ціла скарбниця пісень, без яких і досі важко уявити будь-яке сімейне торжество.
 
Концерт світового прощального туру
І молодше покоління може пригадати «Смерека» або «Птица счастья», які звучали і з приймача, і за сімейним столом. Тому що Микола Гнатюк - це справжній Народний артист, який в останній раз виступить в Чернігові з великим сольним концертом.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Чернігів.

Микола Гнатюк відбудеться 6 лютого 2020, 19:00, четвер в Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+