Хор ім. Г. Верьовки

Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена
прошедшее событие
Бронь На кассу
72
часа

Описание

 

Національний академічний народний хор ім. Мотузка, що носить звання заслуженого, був заснований ще в 1943-ем році Харкові. Засновником і керівником хору став Григорій Гурьевич Веревка - видатний педагог і діяч культури, хоровий диригент, а також композитор. Саме завдяки ньому до репертуару хору спочатку увійшли не одні лише народні пісні, але і чудові класичні твори, а також пісні композиторів-сучасників. Традиція введення в репертуар власного хору пісенні композиції тих народів, в державах яких виступав колектив, збагатила його більш ніж на п'ятдесят творів на 22-ух мовах світу.

Глядачі які прийдуть на виступ Українського народного хору, почують і побачать безліч досить різно-жанрових композицій - історичні думи, чумацькі і козацькі пісні з танцями, хорові жартівливі сценки, обрядову і сімейно-побутову лірику - пісні і танці, які виконуються на весіллях, святах урожаю, під час колядок, а також оригінальні пісні сучасний композитора. У багатьох унікальних композиціях колективу музика, танець і спів виступають органічною триєдністю. Якщо ви ніколи не бували на концерті хору, вам обов'язково слід познайомитися з чи не найяскравішим представником і хранителем української пісенної культури.
 
Репертуар колективу складається з музично-танцювальних творів класики і сучасних композиторів світу :
 
- А capella
- Твори з хором і оркестром
- Оркестровіе номери
- Хореографічні номери
- Вокально-хореографичні композициї
- Маліе форми вокально-музикального і танцевального мистецтв (от 4-х до 10-ти человік).
 
- Хорова група - 60 чол.
- Оркестрова група - 20 чол.
- Танцювальна група - 32 чол.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Чернигов.

Хор ім. Г. Верьовки состоится 23 апреля, 19:00, понедельник в Черниговский театр им. Т. Шевченко. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+